Rentals » 1563 1565 Ella T Grasso Boulevard - 2 New Haven, CT 06511

1563 1565 Ella T Grasso Boulevard - 2 New Haven, CT 06511

$2,500.00 / month
Available 4/21/2026
  • 4 Bed
  • 1 Bath
  • 1638 sqft

Lease Terms

$5,000.00 security deposit

Rental Application

Interested in one of our properties?

Apply online